Naoružani muškarac upao u bolnicu u Zagrebu

U prostorije KBC Rebro u Zagrebu ušao je muškarac sa pištoljem, javljaju hrvatski mediji. Interventna policija pregovara sa muškarcem, a pacijenti i osoblje su izvedeni iz bolnice.

Zagrebačka policija je oko 10 časova dobila poziv da je u KBC Rebro ušao naoružani muškarac koji preti, preneo je portal Indeks.

I dalje nije utvrđeno da li je reč o pravom oružju, javlja Hrvatska radio-televizija.

Policija je rekla pacijentima i osoblju da napuste bolnicu, a Jutarnji list prenosi da su se pojedini lekari sa pacijentima zaključali u ordinacijama.

U toku su pregovori sa naoružanim muškarcem, prenose mediji.

 

 

 

IZVOR:RTS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*