Požar na Ribljoj pijaci

NOVI SAD –

Tokom noći, nešto nakon ponoći, primljena je dojava da gori drvena kućica na Ribljoj pijaci u Novom Sadu.

Po izbijanju požara, radnici JKP „Tržnica“ Novi Sad reagovali su odgovorno i efikasno i do dolaska vatrogasne brigade gasili vatru.

Vatrogasci-spasioci, pripadnici VSB Novi Sad požar su ugasili nešto pre 2.00 sata po ponoći.

U ovom momentu čeka se forenzički izveštaj da bi se utvrdili uzroci izbijanja požara.

S obzirom na to da je požar tokom noći efikasno ugašen i da se šteta sanira, najstarija novosadska pijaca danas će raditi redovno.

 

 

 

IZVOR:RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*