NOVI SAD –
Tokom noći, nešto nakon ponoći, primljena je dojava da gori drvena kućica na Ribljoj pijaci u Novom Sadu.
Po izbijanju požara, radnici JKP „Tržnica“ Novi Sad reagovali su odgovorno i efikasno i do dolaska vatrogasne brigade gasili vatru.
Vatrogasci-spasioci, pripadnici VSB Novi Sad požar su ugasili nešto pre 2.00 sata po ponoći.
U ovom momentu čeka se forenzički izveštaj da bi se utvrdili uzroci izbijanja požara.
S obzirom na to da je požar tokom noći efikasno ugašen i da se šteta sanira, najstarija novosadska pijaca danas će raditi redovno.
IZVOR:RTV

Be the first to comment