Vojvoda i vojvotkinja od Kembridža, Vilijam i Kejt, čestitali su danas princu Čarlsu 72. rođendan, objavama na društvenim mrežama, prenosi BBC.

Foto: Screenshot
Poruka sa dobrim željama postavljena je na tviteru i instagramu, dok bi se u slučaju normalne situacije, bez pandemije kovid-19, rođendan proslavljao uz pucnje iz Grin parka, Londonskog zamka i u drugim delovima zemlje.
Princ Čarls je početkom marta saopštio da oboleo od korona virusa i bio je u samoizolaciji u Škotskoj sedam dana, uz blage simptome bolesti.
Vojvotkinja od Kornvela, Kamila, bila je negativna na korona virus i u izolaciji 14 dana.
Ranije ovog meseca je izvor iz Palate potvrdio za BBC da je i princ VIlijam imao kovid-19. u isto vreme kada i njegov otac.

Be the first to comment