U Zagrebu dignuta u vazduh još dva bankomata

Još dva bankomata uništena su u eksplozijama u sredu rano ujutru, oba u zagrebačkom Folnegovićevom naselju, saopštila je policija.

Obe eksplozije dogodile su se oko 3,40 u sredu 1. maja, jedna u Dujšinovoj ulici, a druga u Ulici Milke Trnine.

Policija obavlja uviđaje, ali ne otkriva da li je prilikom izazivanja eksplozija iz uništenih bankomata ukraden novac.

U poslednja dva dana na zagrebačkom području eksplozijama su uništena još dva bankomata – u utorak rano ujutru u Gajnicama, a u ponedeljak u Sopotu.

 

IZVOR:N1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*