Uhapšen zbog pucanja iz startnog pištolja u lokalu na Novom naselju

Novosadska policija privela je D.Dž. (33) iz Novog Sada zbog sumnje da se u ponedeljak uveče u lokalu „Quattro Stagione“ na Novom naselju nasilnički ponašao i pucao.

 

Uhapšen zbog pucanja iz startnog pištolja u lokalu na Novom naselju

Foto: 021.rs

Kako saznaje 021.rs, on je u tom lokalu, u kojem su bili radnica i jedan muškarac star 29 godina, prišao gostu, udario mu dva šamara i potom dva puta pucao iz startnog pištolja, nakon čega je pobegao.

Novosadska policija ga je ubrzo privela.

Biće sproveden na saslušanje kod tužioca uz krivičnu prijavu za nasilničko ponašanje i nedozvoljeno posedovanje oružja.

 

 

Autor: 021.rs

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*