Opštinski štab za vanredne situacije proglasio je danas vanrednu situaciju u Temerinu.
.jpg)
Foto: 021.rs
Odluka štaba stupila je na snagu odmah.
Vanredna situacija proglašena je zbog pogoršane epidemiološke situacije i u Temerinu, još jednoj opštini koja se odlučila na ovaj potez, u skladu sa preporukama i analizama Instituta za javno zdravlje Vojvodine.
Štab je odlučio da se uspostavlja rad SOS vrtića – roditelji svih predškolaca koji pohađaju vrtić moraju da donesu u ustanovu potvrdu da su u radnoj obavezi, a da ne mogu da rade od kuće.
Uspostavlja se i rad kol-centra od devet do 13 časova za porodice čiji su svi članovi u izolaciji.

Be the first to comment