Nesreća na auto-putu Beograd-Novi Sad: Podleteo automobilom pod teretno vozilo

Na državnom putu Novi Sad – Beograd jutros se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je povređen vozač kada je automobilom podleteo pod prikolicu teretnog vozila.

Nesreća se, kako nam je rečeno u MUP, dogodila oko sedam sati.

Vozač u svesnom stanju prevezen u KC Vojvodine.

Saobraćaj je neko vreme bio obustavljen.

 

 

 

 

IZVOR:N1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*