Uhapšeni jer su prisvojili 40 kutija po 10 kilograma jednog prehrambenog proizvoda

Novosadska policija uhapsila je Ž.G. (56), V.P. (49) i M.J. (41) zbog sumnje da su prisvojili 40 kutija po 10 kilograma jednog prehrambrenog proizvoda koji im je poveren u radu, saopšteno je danas.

Policija je u saopštenju navela da su V.P. i M.J. kao zaposleni u jednom privrednom društvu iz Vrbasa, u nameri pribavljanja protivpravne imovinske koristi, kutije predale Ž.G. bez izdatog računa-otpremnice.

Oni se terete za krivično delo pronevere u obavljanju privredne delatnosti.

Nakon isteka zadržavanja od 48 sati osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti sprovedeni nadležnom tužilaštvu.

 

 

 

IZVOR:N1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*