Na državnom putu Novi Sad – Beograd jutros se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je povređen vozač kada je automobilom podleteo pod prikolicu teretnog vozila.
Nesreća se, kako nam je rečeno u MUP, dogodila oko sedam sati.
Vozač u svesnom stanju prevezen u KC Vojvodine.
Saobraćaj je neko vreme bio obustavljen.
IZVOR:N1

Be the first to comment