Direktor „Puteva Beograd“ preminuo od korone u 42. godini

Grad Beograd saopštio je da je Slaviša Živković (42), direktor JP „Putevi Beograd“, preminuo danas na Infektivnoj klinici.

 

Direktor

Foto: Screenshot
Kako se navodi, on je preminuo posle nekoliko nedelja na respiratoru i borbe sa virusom.
Svojim osmehom, vedrinom i optimizmom ubedio nas je da svaki problem i nevolju može da pobedi. Bili smo uvereni da će Slaviša da pobedi opaki virus, da će iz životne borbe na respiratoru, koja je trajala nedeljama, da izađe kao pobednik. Počivaj u miru, dobri naš Slaviša„, navedeno je u saopštenju Grada Beograda.
On je bio sportista, a vojni rok služio je u Gardi Vojske Srbije.
Bio je suprug i otac dvoje maloletne dece.
Autor: beoinfo, Novosti

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*