Ne smanjuje se priliv pacijenata u novosadske bolnice

U Kliničkom centru Vojvodine od jutros se nalaze 422 pacijenta koja su obolela od kovida-19.

 

Ne smanjuje se priliv pacijenata u novosadske bolnice

Foto: Marija Erdelji

Na 11 klinika KCV-a danas se tako leči rekordan broj pacijenata i ima ih 18 više nego dan ranije. Na respiratorima je 25 pacijenata, što je dva manje nego dan ranije.

U Vojnoj bolnici na lečenju je 29 pacijenata, što je tri manje nego u četvrtak.

Iz KCV-a nisu saopštili da li je bilo preminulih pacijenata, kao ni podatke o broju primljenih i otpuštenih, što ne čine mesecima unazad.

Dodajmo i da se u Dečijoj bolnici, po podacima od četvrtka, leči devetoro dece.

Očekuje se da tokom vikenda proradi privremena bolnica na Novosadskom sajmu, kako bi se tu smeštali lakši slučajevi.

 

 

 

Autor: 021.rs

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*