NOVI SAD –
Jutros nešto pre 8 časova, teretni voz naleteo je na kamion u Futogu, a kamion je potom odleteo na parkirano vozilo.
Na svu sreću, voz je udario u prikolicu kamiona, a u parkiranom vozilu se niko nije nalazio. U ovoj nezgodi nema povređenih.

Ilustracija: RTV (Žikica Negovanović)
Na jednoj od fotografija se vidi da je rampa spuštena, pa nije poznato kako je došlo do kontakta voza i kamiona.
Više informacija znaće se nakon uviđaja.
IZVOR:RTV

Be the first to comment